Skip to main content

Tahle země není pro mladý…

Naplánovaná událost Aktuality Kalendář

Skautský institut v Litomyšli Vás zve 3.6.2021 v 18:00 na debatu s názvem „Tahle země není pro mladý.“ Nový kostel v Litomyšli. Do naplnění cca 40 míst k sezení (3R, rozestupy, respirátory, desinfekce na ruce) naplníme kostel a pro ostatní on line na facebookovém profilu Skauti Litomyšl. Vysílá se z Nového kostela.

Kam směřuje naše zem? Je správa státního rozpočtu udržitelná a zodpovědná? Co čeká příští vládu a příštího ministra financí? Máme správně nastavený daňový systém? Jaký důchod budeme mít my, naše děti a vnoučata? Budou se mít naši potomci alespoň stejně tak dobře jako my? V jakém stavu je naše školství a zdravotnictví? A v jakém stavu bude za 20 let?Nejen na tyto otázky bude odpovídat Ing. Helena Horská Ph.D. (hlavní ekonomka Raiffeisenbank a.s. a členka občanské iniciativy KoroNERV-20)